Najlepsza polisa

DEMIS: Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Zanim rozpocząłem dietę, często miewałem biegunkę, którą leczyłem zażywając wielkie ilości Entobioformu. Odkąd zmieniłem sposób odżywiania się, byłem zmuszony zażyć ten lek tylko raz. Było to podczas mojego ostatniego pobytu w Egipcie. Sądzę, że po prostu zatrułem się jakimś pokarmem. Na to przynajmniej wskazywały wszystkie objawy: uczucie słabości, zimne krople potu, biegunka, spadek ciśnienia. Ogólnie moje zdrowie poprawiło się do tego stopnia, że obniżono mi stawki ubezpieczeniowe o dwie trzecie. Właśnie przeszedłem serię badań, szczegółową analizę krwi, EKG, prześwietlenie wątroby i żołądka. Ich wynik był pozytywny. Przedtem, zanim jeszcze dokonała się we mnie przemiana, wytwórnia płytowa nie chciał podpisać ze mną kontraktu, jeśli nie będę ubezpieczony.

VERONIQUE: Według danych statystycznych przedsiębiorstw ubezpieczeniowych 60% populacji cierpi na nadwagę. Połowa z tych ludzi nie dożyje sześćdziesiątki, a ci, którym się to uda, w większości nie unikną przewlekłych chorób i fizycznych dolegliwości. Umieralność na cukrzycę jest osiem razy większa wśród ludzi otyłych. Na zawał umierają dwa razy częściej ludzie z nadwagą. W przybliżeniu każde trzy cale więcej w obwodzie pasa w stosunku do obwodu klatki piersiowej, to przewidywana długość życia krótsza o osiem lat.

Jakie jeszcze inne zmiany zauważyłeś w swoim organizmie? DEMIS: W procesie wydalania. Wydalam znacznie więcej moczu niż poprzednio. Jest to zrozumiałe, ponieważ piję teraz mnóstwo wody. Odrzuciłem całkowicie sól, jem dużo warzyw, które tak jak na przykład seler mają działanie moczopędne, co jest dość ważne. W ten sposób można łatwiej wydalić z organizmu wszelkie nagromadzone w nim przez lata toksyczne substancje. Jeśli chodzi o pracę jelit, to wydalanie odbywa się w moim przypadku raz na dzień, a nie trzy razy dziennie, jak to miało miejsce kiedyś. Na szczęście nie zdarza mi się zaparcie, chociaż jest to dość częste w przypadku ludzi stosujących dietę. Zawsze miałem dużo energii, ale teraz mam jej więcej niż kiedykolwiek. Oczywiście na początku diety odczuwałem lekkie zmęczenie, ale od tego czasu mój organizm zdążył się już przyzwyczaić do nowego rytmu i czuję się tak, jakbym miał dwa razy więcej siły. Jak na osobę otyłą miałem jej i tak nad podziw dużo. Pewnego razu, gdy byłem w Madrycie, w moim hotelowym pokoju wybuchł pożar. Stałem wtedy na balkonie, a że nie było innego wyjścia, skoczyłem stamtąd na drzewo i w rezultacie znalazłem się na ziemi. Ważyłem wówczas 132 kg! To prawda, że strach dodaje skrzydeł… Oczywiście jedną z najprzyjemniejszych zalet utraty wagi jest bardziej swobodne i pełne korzystanie z życia seksualnego. Wcześniej utrzymywanie kontaktów fizycznych czy psychicznych na normalnym poziomie nie było w moim przypadku możliwe. Teraz mogę kochać się przez całą noc nie czując zmęczenia i nie troszcząc się o mój stan fizyczny. Lekarz powiedział mi, że może to być wpływ korzenia żeńszeń, ale ja jestem przekonany, że najlepszym afrodyzjakiem jest niejedzenie. Kochanie się z pełnym żołądkiem wydaje mi się wręcz niemożliwe. Poza tym na nowo odzyskałem pewność siebie. Przez ostatnie dwa lata zdawałem sobie sprawę z tego, że jeśli podobam się kobietom, to tylko dlatego, że jestem gwiazdą. Blask sławy mógł chwilowo pomóc im przemóc uczucie fizycznej odrazy. Teraz podobam się kobietom, nawet jeśli jestem – tak jak w Kalifornii – postacią anonimową. Ponieważ czuję się lepiej i atrakcyjniej, mój stosunek do kobiet stał się również bardziej szczery i otwarty.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>